“VANKKA OSAAMINEN JA ASIANTUNTEVUUS YHDISTETTYNÄ SELKEÄÄN LASKUTUKSEEN.”

Erikoistuminen ja pitkä kokemuksemme kiinteistöjuridiikasta takaavat parhaan mahdollisen huolenpidon asiakkaasta. Soita tai lähetä viesti – Kiinteistölakimies palvelee yrityksiä kaikissa kiinteistöjuridiikkaan liittyvissä kysymyksissä. 
– Henri Alinen, osakas

Ota yhteyttä

Asiani koskee
Pyydän yhteydenottoa *
Täytä vielä yhteystietosi

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Helsinki

Eteläesplanadi 22 B
00130 Helsinki
020 752 8403
helsinki@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Tampere

Hämeenkatu 20 A
33200 Tampere
020 752 8402
tampere@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Turku

Käsityöläiskatu 4 a
20100 Turku
020 752 8400
turku@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Espoo

Bertel Jungin aukio 5
02600 Espoo
020 752 8403
espoo@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Vantaa

Aviabulevardi, Karhumäentie 3
01530 Vantaa
020 7528403
vantaa@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Oulu

Elektroniikkatie 10
90590 Oulu
020 752 8400
oulu@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Kuopio

Microkatu 1
70210 Kuopio
020 752 8400
kuopio@kiinteistolakimies.fi
Reittiohje perille

Tukholma

Östermalmstorg 1
114 42 Stockholm, Sweden
+ 46 (0)8 502 56503
info@fastighetsjurist.net
Reittiohje perille